Herba Max Spot On Dog+Cat 5x1ml

Spot on Herba MAX - pro kočky a psy malých a mini plemen

Dostupnost Skladem (7 ks)
Kód: 13165
206 Kč
Herba Max Spot On Dog+Cat 5x1ml
Herba Max Spot On Dog+Cat 5x1ml
Tip

Spot on Herba Max jsou repelentní kapsle pro kočky a malé psy proti blechám, vším a klíšťatům. Spot on Herba Max je vhodný pro psy i kočky. Spot on Herba Max je bezpečný jak pro lidi tak pro zvířata. Spot on vydává příjemnou citrónovou vůni. Balení obsahuje 5 kapslí o objemu 1 ml.

Spot on Herba Max má repelentní profilaktický účinek na vnější ektoparazity jako jsou vši, klíšťata a blechy u mladých zvířat starších 8 týdnů, dospělých zvířat, březích a v období laktace.

Aplikace: Preparát Herba Max Spot On BIO je určen pro aplikaci přímo na kůži zvířete za krkem mezi lopatky a u větších plemen ještě nad kořen ocasu. Spot on Herba Max BIO vykazuje aktivní repelenci již hodinu po aplikaci a působí více jak 3 týdny. Biorozklad preparátu je v rozmezí 50 - 100 hodin ve vodě a světle. Po aplikaci si vždy opláchněte ruce.

Dávkování: Dávkování: 1ml kapsle preparátu vykazuje účinnou repelenci u zvířat do 15 kg váhy. Zamezte tomu, aby si zvíře látku lízalo ještě nejméně 50 hodin po aplikaci, hlavně u štěňat a koťat.

Složení: 1ml kapsle preparátu obsahuje neem 0,25ml, citrónový olej 0,75ml. Datum spotřeby je uveden na boku obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: