Frolic Hovězí 7,5kg

Kód: 33172
1 032 Kč 921,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Delikátní poloměkké krmivo pro dospělé psy, se zdravou zeleninou a čerstvým hovězím, důležitými vitamíny a minerály pro vyváženou stravu, s kvalitní vlákninou pro nejlepší stravitelnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frolic s Hovězím je vyvážené suché krmivo, které Vašemu mazlíčkovi den za dnem nabízí to, co potřebuje. Vysoce kvalitní a vyvážené ingredience jsou pečlivě připravené. Čerstvé hovězí maso slouží jako vynikající zdroj živočišných bílkovin, které jsou díky výborné chuti psy dobře přijímány. Zdravá zelenina a cenné obiloviny ucelují toto krmivo. Důležité vitamíny a minerály podporují zdraví, vitalitu a všeobecný blahobyt Vašich čtyřnohých miláčků. Vyvážené složení také podporuje a udržuje silné kosti a zuby. Mix vysoce kvalitní vlákniny podporuje optimální trávicí činnost.

Frolic Hovězí, mrkev + obiloviny přesvědčí:

 • Chutné suché krmivo pro dospělé psy
 • S čerstvým hovězím masem: vysoce kvalitní zdroj živočišných bílkovin jako zajímavý zdroj energie
 • Se zdravou zeleninou: pro vyváženou a pestrou stravu
 • S důležitými vitamíny a minerály: pro vitalitu a zdraví, silné kosti a zuby
 • Vysoce kvalitní mix vlákniny: pro optimální stravitelnost
 • Kompletní a vyvážené
 • Složení:
  obiloviny (z toho 4% pšenice), zelenina (z toho 4% mrkev), maso a vedlejší živočišné produkty (14%, z toho 4% čerstvé hovězí), oleje a tuky (z toho 1% slunečnicový olej, z toho 0.25% rybí olej), rostlinné vedlejší produkty, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, cukr, mléko a mléčné výrobky, ryby a rybí vedlejší produkty.
  Doplňkové látky:
  Nutriční doplňkové látky:
  Vitamín A (6.720 IE/kg), vitamín D3 (1.680 IE/kg), vitamín E (122 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (2,5 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (21, 8 mg/kg), mangan (II) sulfát monohydrát (180 mg/kg), seleničitan sodný (0,87 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (304 mg/kg).

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Druh: Polovlhké a žvýkací
Hmotnost balení: 4,1 - 10 kg
Příchuť: Hovězí (beef)
Stáří psa: Dospělý a starší, Dospělý (adult), Starší (senior)
Velikost plemena: Velké (Large), Pro všechny (all breed), Střední (medium), Malé (small)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Byl to právě Frolic, který jako první přinesl mezi chovatele psů známá poloměkká masová kolečka, původně zamýšlená jako krmivo. Uchytili se však jako nenahraditelný pamlsek pro psy, který dnes nejeden výrobce kopíruje.

Masová kolečka Frolic jsou oblíbeným pamlskem. Značka Frolic se vyvíjí dál a přidala několik méně úspěšných novinek, které čerpají inspiraci ze své sesterské značky Pedigree. Nabízí také žvýkací a dentální tyčinky pro psy.