Plastový finišák s protiskluzovou rukojeti 12x20 cm

Kód: 11282
186 Kč 153,72 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné:

Typ srsti:
- Kudrnaté chlupy (měkké, kudrnaté jsou pravidelně stříhané  pes: Pudl, Bišonek
- dlouhé chlupy, jemné chlupy, dlouhosrsté kočky (středně dlouhé až dlouhé, hedvábné nebo husté chlupy nahoře buď jemné nebo měkké s hustou podsadou)

pes: Kolie, Zlatý retrívr, Bernský salašnický pes, Border kolie, Yorkshire teriér, Setr, dlouhosrstý jezevčík, Kokršpaněl, Maltézáček
kočka: Mainská mývalí kočka, norská lesní kočka, perská kočka

- krátké chlupy, rovné chlupy, krátkosrsté kočky (krátké až středně dlouhé, hladké, lesklé chlupy nahoře a jemná, měkká, hustá anebo velmi hustá podsada)

pes: Labradorský retrívr, Rotvajler, Beagle, Mops, Německý ovčák, Husky
kočka: Evropská krátkosrstá, Exotická krátkosrstá, kartouzská, siamská

- Drátěné chlupy (tvrdá, hustá a nahoře drátěný chlup s krátkou, měkkou a hustou podsadou, musí být upravován pravidelně) pes: Drsnosrstý jezevčík, Airdale teriér, Cairn teriér, Foxteriér, Knírač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trixie je inovátorem na trhu s produkty pro kočky a psy. Nabízí široké portfolio výrobků od pelíšků, pamlsků Trixie až po nejrůznější hračky, které podporují vztah mezi domácím mazlíčkem a jeho páníčkem.

TRIXIE CZ, je jednou z největších velkoobchodních společností v České republice zaměřenou na prodej a distribuci chovatelských potřeb. Portfolio čítající téměř 9 tisíc položek komplexně pokrývá poptávku krmiv a ucelenou škálu potřeb nejen pro psy a kočky, ale také hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata. Našim majoritním dodavatelem je německá značka TRIXIE, v sortimentu ale neschází ani další renomovaná jména jako ANIMONDA, Genesis Small Animal, KIDDOG, Natural Greatness, Monge, HIPHOP, Flexi, JRS, Avicentra, LOLO a mnoho dalších.