GIMPET Mléko pro kočky 200 ml

Kód: 33168
58 Kč 51,79 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Kočky milují mléko. Kravské mléko obsahuje laktózu (mléčný cukr), která může, především u dospělých koček, způsobovat průjmy. V mléku GimCat pro kočky je proto obsah laktózy snížen. Mléko je dobře stravitelné, velice zdravé a chutné. Krémovitý vzhled doprovází i smetanová chuť, typická pro mléko se sníženým obsahem laktózy. Mléko GimCat pro kočky je zdravý přírodní produkt s bohatým obsahem vápníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Mléko je dobře stravitelné, velice zdravé a chutné. Krémovitý vzhled doprovází i smetanová chuť, typická pro mléko se sníženým obsahem laktózy. Mléko GimCat pro kočky je zdravý přírodní produkt s bohatým obsahem vápníku.

Podávejte při pokojové teplotě denně až 1/3 balení, samotné nebo rozmíchané s vodou. Balení opět uzavřete a skladujte v chladu max. 7 dní.

Nutriční hodnoty

Protein 3,5 %
Obsah tuku 3,5 %
Popeloviny 0,5 %
Vláknina 0,5 %
Vlhkost 88,0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost H. von Gimborn založil v roce 1855 lékárník Heinrich von Gimborn jako chemicko-farmaceutickou továrnu. Zpočátku se společnost zaměřovala na výrobu past a tablet pro lidskou spotřebu – obdobu dnešních výrobků pro zvířata.

Od roku 1965, kdy jsme vytvořili první mléko se sníženým obsahem laktózy pro odchov koťat, vyrábíme naše produkty v závodě v Emmerichu nad Rýnem v oblasti Dolního Porýní, přímo u nizozemských hranic. Postupem času jsme rozšířili své zaměření i na psy a naše značka GimDog doplnila značku GimCat v sektoru pamlsků pro domácí mazlíčky.

Od roku 1997 využíváme naše nashromážděné znalosti v oboru "vše pro kočky", a abychom uzavřeli kruh, vytvořili jsme kočičí stelivo z bentonitu, přirozeně se vyskytujícího jílu, který se těží v Bavorsku. Od té doby se v našem závodě v Kelheimu vyrábí kočičí stelivo značky Biokat's.