Delikan Supra Salmon and Rice 1 kg

Superprémiové krmivo, vyrobené z nejkvalitnějších surovin a doplňků. Krmivo Supra Salmon and Rice je určeno pro psy s citlivým organismem a lze jej také užít jako změnu chuti krmiva z důvodu odlišného složení receptury. Svým složením napomáhá k tvorbě lesklé srsti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost k objednání
Kód: 31899
69 Kč
Delikan Supra Salmon and Rice 1 kg

Masové moučky (pouze drůbeží a rybí), jedinečný zdroj s vysokým obsahem minerálních látek a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky (živočišný tuk a lososový extrakt) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdrojem energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu. Dodané jsou tomuto krmivu také probiotické složky, udržující střevní mikroflóru.

Složení: Obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný glutén, pšeničné klíčky), maso a produkty živočišného původu (drůbeží moučka, rybí moučka, extrakt z drůbežích jater), tuky a oleje (živočišný tuk, lososový olej, extrakt z lososa), přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, minerální látky a vitamíny.Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky: Hrubý protein 25%, Hrubý tuk 12%, Hrubý popel 6%, Hrubá vláknina 2%, Přidané doplňkové látky:, Vitamín A (EU 672) 14 500 m.j./kg, Vitamín D3 (EU 671) 1 450 m.j/kg, Vitamín E (alfatokoferol) 110 mg/kg, Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 285 mg/kg, I (Jodid draselný E2) 1,4 mg/kg, Co (Síran kobalnatý heptahydrát E3) 1,1 mg/kg, Cu (Síran mědnatý pentahydrát E4) 16 mg/kg, Mn (Oxid manganatý E5) 114,6 mg/kg, Zn (Oxid zinečnatý E6) 242 mg/kg, Se (Seleničitan sodný E8) 0,42 mg/kg

Způsob krmení: Krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou, nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.

 Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném (do 18 °C) a vzdušném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Hmotnost: 1 kg
Hmotnost: 1 Kg
Příchuť: Losos (salmon)
Stáří psa: Dospělý (adult)
Velikost plemena: Velké (Large), Pro všechny (all breed), Střední (medium), Malé (small)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: