eshop aktualizován neděle,06.06.2021 svátek má ANITA/GIAS

Zpět do obchodu

Registrace

Delikan Supra Senior 1 kg

Kompletní superprémiové krmivo, vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích. Krmivo Supra senior je určeno pro starší psy a psy se sklonem k nadváze.

55 Kč

Delikan Supra Senior 1 kg

Kód: 31901

Kompletní superprémiové krmivo, vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích. Krmivo Supra senior je určeno pro starší psy a psy se sklonem k nadváze.

Uzpůsobená receptura se zvýšeným obsahem minerálních látek, chondroprotektiv a vitaminů dodává psům vše potřebné k jejich životu v seniorském věku. Kvalitní drůbeží moučka (pouze drůbeží) je jedinečný zdroj energie s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky (drůbeží tuk a lososový extrakt) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdroj energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitaminy optimalizují vývoj pohybového aparátu. Dodané jsou tomuto krmivu také probiotické složky, udržující střevní mikroflóru.

Složení: Obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný glutén, pšeničné klíčky), maso a produkty živočišného původu (drůbeží moučka, extrakt z drůbežích jater), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový extrakt), cukrovkové řízky, přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, minerální látky a vitaminy. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky: Hrubý protein 23%, Hrubý tuk 11%, Hrubý popel 5,8%, Hrubá vláknina 3,2%, Přidané doplňkové látky:, Vitamín A (EU 672) 14 400 m.j./kg, Vitamín D3 (EU 671) 1 420 m.j/kg, Vitamín E (alfatokoferol) 120 mg/kg, Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 160 mg/kg, I (Jodid draselný E2) 0,76 mg/kg, Co (Síran kobalnatý heptahydrát E3) 0,55 mg/kg, Cu (Síran mědnatý pentahydrát E4) 11,5 mg/kg, Mn (Oxid manganatý E5) 57,2 mg/kg, Zn (Oxid zinečnatý E6) 118 mg/kg, Se (Seleničitan sodný E8) 0,19 mg/kg

Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou, nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.

Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě. 

Jméno značky: Delikan
Kategorie: PSI
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
Dostupnost: k objednání
55 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.