Flexi VARIO popruh L 5m-60 kg hnědé

Nová generace samonavíjecích vodítek pro pejsky a další domácí mazlíčky

Položka byla vyprodána…
Dostupnost k objednání
Kód: 31308
712 Kč
Flexi VARIO popruh L 5m-60 kg hnědé

Flexi Vario je nová generace samonavíjecích vodítek pro pejsky a další domácí mazlíčky od renomovaného výrobce FLEXI. K jejich hlavním přednostem patří především rychlobrzda, díky které můžete okamžitě reagovat na jakékoliv situace, kvalitní odolné a lehké materiály, dokonalé technické propracování a kompaktní doplňkové příslušenství, které můžete kombinovat dle Vašich potřeb a snadno se upevní na tělo vodítka a stanou se tak součástí dokonalého funkčního systému. Další předností je důraz na ergonomické a designové provedení vodítka a jeho rukojeti, která se snadno a pohodlně drží v ruce.
Unikátní výhodou flexi vodítka je, že dává přirozený pohyb pro psa a podporuje jeho touhu po zkoumání. Zejména tam, kde není volný běh se psem dovolen.
 
Samonavíjecí mechanismus
Krátký zdvih rychlobrzdy
Regulace velikosti rukojeti
Kapesní rozměry
Ergonomický tvar - lehké a pohodlné držení
Možnost výměny koncového pásku za několik různých variant

ÚDRŽBA:
Pokud je lano nebo popruh vašeho flexi vodítku mokrý, tak odpojte kabel od pouzdra a umožněte jeho vyschnutí přes noc. Doporučujeme také, pokud dojde k zašpinění šňůry, nebo pásku, tak ho očistit, protože může dojít k poškození při vniknutí nečistot do mechanismu vodítka. Očištění lze snadno provést rovnoměrně po vodítku mokrým hadrem. Pás by měl být pak následně vysušen znovu před zasunutím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: