eshop aktualizován úterý,30.03.2021 svátek má BOB

Frolic Hovězí 7,5kg

Kód: 33172
870 Kč
Skladem (15 ks)

Delikátní poloměkké krmivo pro dospělé psy, se zdravou zeleninou a čerstvým hovězím, důležitými vitamíny a minerály pro vyváženou stravu, s kvalitní vlákninou pro nejlepší stravitelnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frolic s Hovězím je vyvážené suché krmivo, které Vašemu mazlíčkovi den za dnem nabízí to, co potřebuje. Vysoce kvalitní a vyvážené ingredience jsou pečlivě připravené. Čerstvé hovězí maso slouží jako vynikající zdroj živočišných bílkovin, které jsou díky výborné chuti psy dobře přijímány. Zdravá zelenina a cenné obiloviny ucelují toto krmivo. Důležité vitamíny a minerály podporují zdraví, vitalitu a všeobecný blahobyt Vašich čtyřnohých miláčků. Vyvážené složení také podporuje a udržuje silné kosti a zuby. Mix vysoce kvalitní vlákniny podporuje optimální trávicí činnost.

Frolic Hovězí, mrkev + obiloviny přesvědčí:

 • Chutné suché krmivo pro dospělé psy
 • S čerstvým hovězím masem: vysoce kvalitní zdroj živočišných bílkovin jako zajímavý zdroj energie
 • Se zdravou zeleninou: pro vyváženou a pestrou stravu
 • S důležitými vitamíny a minerály: pro vitalitu a zdraví, silné kosti a zuby
 • Vysoce kvalitní mix vlákniny: pro optimální stravitelnost
 • Kompletní a vyvážené
 • Složení:
  obiloviny (z toho 4% pšenice), zelenina (z toho 4% mrkev), maso a vedlejší živočišné produkty (14%, z toho 4% čerstvé hovězí), oleje a tuky (z toho 1% slunečnicový olej, z toho 0.25% rybí olej), rostlinné vedlejší produkty, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, cukr, mléko a mléčné výrobky, ryby a rybí vedlejší produkty.
  Doplňkové látky:
  Nutriční doplňkové látky:
  Vitamín A (6.720 IE/kg), vitamín D3 (1.680 IE/kg), vitamín E (122 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (2,5 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (21, 8 mg/kg), mangan (II) sulfát monohydrát (180 mg/kg), seleničitan sodný (0,87 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (304 mg/kg).

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: