VN+BA Kukuřice 37cm

Kód: 33187
80 Kč 66,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Gimborn Dog Fantasy je oblíbenou hračkou ve tvaru kukuřice vhodnou pro psy všech plemen a velikostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Bavlněné přetahovadlo má uprostřed vinylovou hračku, která při skousnutí mírně píská, a pejska tak motivuje k další hře. Ideální na zabavení při dlouhých chvílích vašeho čtyřnohého kamaráda. 100% nezávadná a bezpečná. 

  • Oblíbené přetahovadlo.
  • Určené pro psy všech plemen a velikostí.
  • S pískající vinylovou hračkou uprostřed.

Rozměry: 37 cm

Materiál: bavlna

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost H. von Gimborn založil v roce 1855 lékárník Heinrich von Gimborn jako chemicko-farmaceutickou továrnu. Zpočátku se společnost zaměřovala na výrobu past a tablet pro lidskou spotřebu – obdobu dnešních výrobků pro zvířata.

Od roku 1965, kdy jsme vytvořili první mléko se sníženým obsahem laktózy pro odchov koťat, vyrábíme naše produkty v závodě v Emmerichu nad Rýnem v oblasti Dolního Porýní, přímo u nizozemských hranic. Postupem času jsme rozšířili své zaměření i na psy a naše značka GimDog doplnila značku GimCat v sektoru pamlsků pro domácí mazlíčky.

Od roku 1997 využíváme naše nashromážděné znalosti v oboru "vše pro kočky", a abychom uzavřeli kruh, vytvořili jsme kočičí stelivo z bentonitu, přirozeně se vyskytujícího jílu, který se těží v Bavorsku. Od té doby se v našem závodě v Kelheimu vyrábí kočičí stelivo značky Biokat's.