Apetit Premium Cat 20 kg

Kód: 11697
1 333 Kč 1 190,18 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Kompletní krmivo pro kočky včetně koťat.Vyrobeno z kvalitních,kontrolovaných surovin.Obohaceno o taurin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

- velmi chutné extrudované krmivo vyrobeno z kvalitních, kontrolovaných surovin
- plnohodnotná strava pro všechna plemena koček včetně koťat
- obohaceno o taurin - důležitou aminokyselinu při jejímž nedostatku může dojít u kočky k poruchám zraku a sluchu
- energeticky hodnotné krmivo s vysokou stravitelností zajištěnou obsahem kuřat, řepné dužiny a čistých aminokyselin

Jakostní znaky: vlhkost 10%, dusíkaté látky (protein) 290g/kg, tuk 135g/kg, vláknina 18g/kg, popel 68g/kg, měď 5mg/kg, vápník 10,9g/kg, fosfor 8,8g/kg, sodík 3g/kg, hořčík 0,9g/kg, vitamín A 12000 m.j./kg, vitamím D3 1200 m.j./kg, vitamín E alfatokoferol 70mg/kg, taurin 550mg/kg, biotin 185 mcg/kg, vitamín B1 5,6mg/kg, B2 4,2mg/kg, B6 7,6mg/kg, B12 22,5mcg/kg, pantothenan vápenatý 32mg/kg, kyselina nikotinová (niacin) 84mg/kg, kyselina listová 2mg/kg, lysin 1,22%, methionin 0,42%, cystyn 0,2%, nenasycené masné kyseliny ( Omega 3, Omega 6) 1,3%

Po delším podávání krmiva apetit premium cat mix zjistíte, že Vaše kočka má skvělou kondici, potřebnou energii, dobré zažívání a krásnou pružnou srst. Vysoký a vyvážený poměr vitamínů spolu s odpovídajícím množstvím minerálních látek a stopových prvků je samozřejmostí krmiva apetit premium cat mix a přispívá k celkovému dobrému zdraví Vaší kočky

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost balení: 10,1 - 20 kg
Příchuť: Drůbež
Stáří kočky: Dospělá kočka, Kotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej byla založena v roce 1990, začínala původně jako maloobchodní prodejna, během jednoho roku však byla činnost rozšířena o výrobu, která se nadále rozvíjela až do současné podoby bez nutnosti vstupu cizího kapitálu. Chovprodej je typickou rodinou firmou.
Stěžejním programem naší činnosti je výroba v oblasti krmiv pro hlodavce, králíky, exotické ptactvo, akvarijní a bazénové ryby, želvy, psy a kočky, kterou doplňuje maloobchodní prodej na našich dvouch prodejnách.
Pod naší značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.
Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody. Rozvoz výrobků k odběratelům zajišťuje vlastní vozový park. Firma zaměstnává na třicet stálých zaměstnanců.

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej vyrábí pod značkou Apetit®. krmiva od roku 1990. Naším hlavním cílem je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je naše výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Naše krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je můžeme nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt". Krmiva dodáváme jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Naše firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" můžeme směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.