Biofaktory

Trouw Nutrition je organizace, které velmi záleží na budování udržitelnější budoucnosti - jak pro náš segement, tak pro lidi na celém světě. Jsme odhodláni převádět vědecké poznatky do praktických řešení v oblasti výživy a řízení , která zákazníkům pomáhají produkovat kvalitní maso, vejce a mléko. Podporujeme výrobce potravin pomocí technologií, které jim poskytují rady a data na dosah ruky.

Již 90 let se věnujeme inovacím a vývoji sofistikovanějších a udržitelnějších způsobů chovu hospodářských a společenských zvířat. Naše široké portfolio krmných aditiv, premixů, výživových modelů a služeb, spolu s našimi stále se zvyšujícími odbornými znalostmi v oblasti krmiv, chovu a zdraví zvířat, z nás dělají významné partnery pro každého výrobce krmiv, který hledá celkové řešení. Jsme všude tam, kde nás naši zákazníci potřebují, to je ve 105 zemích.

Věříme, že znalost výživy a dobré hospodaření na farmě může změnit nejen naši krajinu okolo nás, ale dokonce i naši planetu. Zkoumáme, jak dnes funguje řetězec od krmiv k potravinám, abychom vytvořili světlejší budoucnost: „od planety k ta

1 položek celkem
Nutri Mix pro králíky plv 1 kg
70 Kč
Kód: 108

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem