Whiskas

Pod značkou WHISKAS® vyrábíme krmivo pro kočky již od roku 1958 a těchto zkušeností využíváme ve všem, co děláme. Náš závazek není jen vytvářet vynikající krmivo, jsme naprosto oddáni myšlence pomoci všem kočkám prožít spokojený a zdravý život.

Značka WHISKAS® je s vámi celou cestu. Jak vaše kočka vyrůstá s naším krmivem, snažíme se neustále přicházet s nápady jak zlepšit naši výživu a péči.

Jako výrobci krmiva WHISKAS® rozumíme, jak moc lidé milují své kočky – jsme na tom stejně. Máme je rádi pro jejich nezávislost, ale víme, že přesto potřebují naši lásku a péči. Věříme, že nejlepší způsob jak pomoci majitelům takovou péči poskytnout, je porozumět základním kočičím instinktům. Tyto přirozené instinkty můžeme vidět v jejich často záhadném a spletitém chování. Studiem kočičího chování jsme dospěli k lepšímu porozumění našim kočičím přátelům. Rozumíme jim jako nikdo jiný, a právě proto dokážeme pomoci majitelům pečovat o jejich kočky co možná nejlépe.

Ve WHISKAS® jsme pyšní na to, že vyrábíme krmivo, které majitelé servírují s jistotou, že dopřávají své kočce zdravou a chutnou stravu. Spolupracujeme s WALTHAM®, výzkumným centrem pro výživu domácích mazlíčků, na vývoji produktů, které neustále zlepšují kvalitu výživy a péče. Postarali jsme se, aby naše produkty obsahovaly všechnu přírodní dobrotu, kterou vaše kočka přirozeně vyhledává, a přitom vždy byly nutričně plnohodnotné a vyvážené.

Žádné produkty značky Whiskas nebyly nalezeny...