Gimborn

Společnost H. von Gimborn založil v roce 1855 lékárník Heinrich von Gimborn jako chemicko-farmaceutickou továrnu. Zpočátku se společnost zaměřovala na výrobu past a tablet pro lidskou spotřebu – obdobu dnešních výrobků pro zvířata.

Od roku 1965, kdy jsme vytvořili první mléko se sníženým obsahem laktózy pro odchov koťat, vyrábíme naše produkty v závodě v Emmerichu nad Rýnem v oblasti Dolního Porýní, přímo u nizozemských hranic. Postupem času jsme rozšířili své zaměření i na psy a naše značka GimDog doplnila značku GimCat v sektoru pamlsků pro domácí mazlíčky.

Od roku 1997 využíváme naše nashromážděné znalosti v oboru "vše pro kočky", a abychom uzavřeli kruh, vytvořili jsme kočičí stelivo z bentonitu, přirozeně se vyskytujícího jílu, který se těží v Bavorsku. Od té doby se v našem závodě v Kelheimu vyrábí kočičí stelivo značky Biokat's.

4 položek celkem
VN+BA Kukuřice 37cm
VN+BA Kukuřice 37cm
Skladem (1 ks)
80 Kč

Gimborn Dog Fantasy je oblíbenou hračkou ve tvaru kukuřice vhodnou pro psy všech plemen a velikostí.

Kód: 33187
GIMPET Jogurt pro kočky 150 ml
40 Kč

Gimpet jogurt pro kočky je pochoutka z plnotučného mléka se sníženým obsahem laktosy. Podporuje střevní mikrofloru.

Kód: 33272
kaese rollis
47 Kč

  Käse rollis – skvělý pamlsek mezi jídly. Díky své neodolatelné chuti a kulatému tvaru tvoří dokonalou kombinaci požitku a hry.

Kód: 33174
GIMPET Mléko pro kočky 200 ml
58 Kč

Kočky milují mléko. Kravské mléko obsahuje laktózu (mléčný cukr), která může, především u dospělých koček, způsobovat průjmy. V mléku GimCat pro kočky je proto obsah laktózy...

Kód: 33168

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem