Apetit Premium Cat 750g

Kód: 11706
80 Kč 71,43 Kč bez DPH
Skladem (22 ks)

Kompletní krmivo pro kočky včetně koťat.Vyrobeno z kvalitních,kontrolovaných surovin,obohaceno o taurin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apetit Premium Cat mix je kompletní krmivo představující optimální a vyváženou stravu pro spokojený život všech koček a koťat. Vysoce stravitelné krmivo s hovězím a drůbežím masem nejen dobře chutná,
ale současně poskytuje kočce vhodnou výživu, která jí zajišťuje vynikající vitalitu a zdraví.
Lososový olej obsažený v krmivu má protizánětlivé účinky, a tedy pozitivní vliv na odolnost kočky, kvalitu její srsti a kůže. Obsažené Omega-3 a Omega-6 nenasycené mastné kyseliny pozitivně působí
na kardiovaskulární systém, zlepšují kvalitu srsti i drápů a podporují imunitní systém. Mezi nepostradatelné aminokyseliny patří v krmivu obsažený taurin a lyzin. Tyto aminokyseliny jsou nezbytné nejen
pro ostré vidění a bystré smysly vaší kočky.
Granule Apetit Premium Cat mix představují komplexní vyváženou stravu, která je vhodná pro všechny kočky, jak pro kočky žijící v domácnosti, tak venkovní kočky i koťata. Kočky granule snadno přijímají také díky jejich jedinečné struktuře a velikosti.
Krmný návod: dávkujeme dle velikosti, aktivity, zdravotního stavu, kondice a stáří koček. Koťata lze krmit ad libitum (neomezeně) v přímé návaznosti
na jejich stáří. Krmivo lze podávat v suché nebo vlhčené formě. Zajistěte kočce přístup k čerstvé pitné vodě.
Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, oleje a tuky, minerální látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost balení: 401 - 900 g
Příchuť: Drůbež
Stáří kočky: Dospělá kočka, Kotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej byla založena v roce 1990, začínala původně jako maloobchodní prodejna, během jednoho roku však byla činnost rozšířena o výrobu, která se nadále rozvíjela až do současné podoby bez nutnosti vstupu cizího kapitálu. Chovprodej je typickou rodinou firmou.
Stěžejním programem naší činnosti je výroba v oblasti krmiv pro hlodavce, králíky, exotické ptactvo, akvarijní a bazénové ryby, želvy, psy a kočky, kterou doplňuje maloobchodní prodej na našich dvouch prodejnách.
Pod naší značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.
Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody. Rozvoz výrobků k odběratelům zajišťuje vlastní vozový park. Firma zaměstnává na třicet stálých zaměstnanců.

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej vyrábí pod značkou Apetit®. krmiva od roku 1990. Naším hlavním cílem je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je naše výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Naše krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je můžeme nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt". Krmiva dodáváme jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Naše firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" můžeme směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.