Nutri Mix pro Drůbež 1 kg

Kód: 11543
67 Kč 59,82 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrimixprovýkrm aodchovdrůbeže jeurčenprokuřata,kachňata,housata,krůťataadalšídrůbež.Obsahvitaminů,makroprvků,mikroprvkůaaminokyselinumožňujedosaženímaximálníchpřírůstkůmladédrůbeže,zvyšujevyužitelnostkrmiv avýrazněovlivňuježivotaschopnostadobrýzdravotnístavrostoucídrůbeže.Způsobaplikace: *Přípravek jeurčenprodrobnochovatele,kekaždodennímupodávánídoobilnýchšrotů ajinýchneplnohodnotnýchkrmiv. *Přípraveksepodávářádnězamíchanýdokrmiva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trouw Nutrition je organizace, které velmi záleží na budování udržitelnější budoucnosti - jak pro náš segement, tak pro lidi na celém světě. Jsme odhodláni převádět vědecké poznatky do praktických řešení v oblasti výživy a řízení , která zákazníkům pomáhají produkovat kvalitní maso, vejce a mléko. Podporujeme výrobce potravin pomocí technologií, které jim poskytují rady a data na dosah ruky.

Již 90 let se věnujeme inovacím a vývoji sofistikovanějších a udržitelnějších způsobů chovu hospodářských a společenských zvířat. Naše široké portfolio krmných aditiv, premixů, výživových modelů a služeb, spolu s našimi stále se zvyšujícími odbornými znalostmi v oblasti krmiv, chovu a zdraví zvířat, z nás dělají významné partnery pro každého výrobce krmiv, který hledá celkové řešení. Jsme všude tam, kde nás naši zákazníci potřebují, to je ve 105 zemích.

Věříme, že znalost výživy a dobré hospodaření na farmě může změnit nejen naši krajinu okolo nás, ale dokonce i naši planetu. Zkoumáme, jak dnes funguje řetězec od krmiv k potravinám, abychom vytvořili světlejší budoucnost: „od planety k ta