Nutri Mix pro Nosnice 1 kg

Kód: 11563
60 Kč 53,57 Kč bez DPH
Skladem (>30 ks)

Nutrimix nosnice je minerální krmivo - denní doplnění minerálních látek a vitaminů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrimix nosnice je minerální krmivo - denní doplnění minerálních látek a vitaminů.

NutriMix pro nosnice je určen pro doplnění minerálních látek a vitaminů pro slepice, kachny, husy, krůty nebo perličky v drobnochovech. Podporuje zvýšení snášky, oplozenost a líhnivost násadových vajec.

Zajišťuje požadovaný zdravotní stav drůbeže a zlepšuje využití přijatých krmiv.  

Nutri mix pro nosnice: zvyšuje snášku a kvalitu vajec zlepšuje oplozenost a líhnivost násadových vajec podporuje stravitelnost krmiv 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Doplňková krmiva pro hobby farmáře

NutriMix, naše značka převážně vitamino-minerálních doplňků, která poskytuje hobby chovatelům široký sortiment snadno použitelných produktů s ohledem na životní prostředí na podporu FEED-SAFETY-PROGRAMM-WIRE-VISUAL-TN-180864-VISUAL-WIRE-FEED-SAFETY-JULY17-AT pro web.pngzdraví a užitkovosti hospodářských zvířat.

Naše kompletní řada krmných doplňků pro přežvýkavce, drůbež, králíky a prasata dodává všechny základní mikrosložky (vitaminy, makro a stopové minerály) a aditiva (aminokyseliny, antioxidanty a další).

 

Zajistěte co nejlepší pohodu pro zvířata a ty se vám odmění nejlepšími výsledky

Nutrimix_slogan_WEB_CZ.png
Doplňky NutriMix slouží k sestavovaní krmných dávek pro zvířata chovaných na dvorcích nebo malých farmách, zvláště, pokud jsou používána statková krmiva, obiloviny ve formě šrotů, vedlejší produkty po zpracování, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva.
I v případě, že jsou používány kompletní krmné směsi, je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že: