Dřevěný ovál oboustranný malý 6 x 17 cm

Kód: 32790
61 Kč 50,41 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Tento oboustranný dřevěný kartáč od Trixie nabízí výhodu díky jednomu kartáči zvládnout veškerou péči o srst psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Na jedné straně se nachází drátové štětinky, které jsou opatřeny plastovým zakončením, aby se předešlo poranění citlivé kůže psa. Druhá strana kartáče má pak nylonové štětinky. S kovovými štětinami odstraníte ze srsti hmyz, chumáče a velké nečistoty. S pomocí nylonových štětin pak srst uhladíte a zbavíte prachu. Kartáč Trixie je vhodný pro všechny typy srsti a zároveň je vhodný jak pro psy, tak pro kočky. Starost o srst psů a koček je velmi důležitá. Doporučuje se minimálně jednou týdně srst česat či kartáčovat. To napomáhá nejen větší péči o srst, ale i lepšímu prokrvení těla, díky čemuž se srst stává pěknou a lesklou. Trixie oválný oboustranný kartáč: oboustranný kartáč se štětinami na česání a denní péči vhodný pro psy i pro kočky s dvěma různými strukturami: elastická nylonová strana na uhlazení srsti a zbavení prachu robustní kovové štětiny s plastovým zakončením na odstranění chumáčů, hmyzu a nečistot praktická pomůcka: jeden kartáč pro všechny typy srsti

Materiál: kartáč: dřevo povrch: nylón štetiny: drát

Rozměry: D 21 cm x Š 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trixie je inovátorem na trhu s produkty pro kočky a psy. Nabízí široké portfolio výrobků od pelíšků, pamlsků Trixie až po nejrůznější hračky, které podporují vztah mezi domácím mazlíčkem a jeho páníčkem.

TRIXIE CZ, je jednou z největších velkoobchodních společností v České republice zaměřenou na prodej a distribuci chovatelských potřeb. Portfolio čítající téměř 9 tisíc položek komplexně pokrývá poptávku krmiv a ucelenou škálu potřeb nejen pro psy a kočky, ale také hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata. Našim majoritním dodavatelem je německá značka TRIXIE, v sortimentu ale neschází ani další renomovaná jména jako ANIMONDA, Genesis Small Animal, KIDDOG, Natural Greatness, Monge, HIPHOP, Flexi, JRS, Avicentra, LOLO a mnoho dalších.