CHEJN Mini MENU s kuřecím 185g

Kód: 34104
26 Kč 23,21 Kč bez DPH
Skladem (19 ks)

Lahodná masová konzerva ve vlastní šťávě pro malá plemena psů s kuřecím, vločkami, dýní a bazalkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Lahodná masová konzerva ve vlastní šťávě pro malá plemena psů.
  • Kvalitní maso a vnitřnosti zaručují přirozený obsah kolagenu a mastných kyselin. 
  • Ovesné vločky jsou lehce stravitelné a obsahují vysoké množství bílkovin, nenasycených mastných surovin a také sacharidů, jsou bohaté na vitamíny - železo, hořčík, zinek a vitamín B, oves zklidňuje střevní trakt, čímž podporuje zdravé trávení. 
  • Dýně jsou bohaté na živiny, jsou skvělým zdrojem vitamínů A, E nebo C, které jsou důležité pro správné fungování imunitního systému, mozku, očí či ochranu kůže.
  • Bazalka je chutná a velmi prospěšná, díky svým antioxidačním, antivirovým a protizánětlivým vlastnostem. Příznivě účinkuje při kašli a onemocnění horních dýchacích cest, dále příznivě ovlivňuje metabolismus a účinkuje při zánětu střev.

Krmivo je možno podávat samostatně jako kompletní krmnou dávku (viz doporučené dávkování) pro malá plemena psů.

Složení: 

Maso a produkty živočišného původu 97% (kuřecí masový ořez, kuře celé, kuřecí krky, vnitřnosti - srdíčka, játra), ovesné vločky, zelenina - dýně, bazalka, želírovací látky.

Analytické složky:

protein: 11,10%
obsah tuku: 6,50%
hrubý popel: 3,41%
hrubá vláknina: 0,30%
vlhkost: 77%

Hmotnost: 185 g

Krmivo neobsahuje lepek, sóju, masokostní moučku, geneticky modifikované suroviny, ani barviva. 
Díky šetrné sterilizační technologii má před otevřením trvanlivost 1 rok.
Po otevření uchovávejte v chladu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy pro psy
Hmotnost konzervy (g): 0 - 250 g
Příchuť: Kuře
Stáří psa: Dospělý (adult)
Velikost plemena: Malé (small)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naši psi a kočky budou tak zdraví a pěkní, jak kvalitně je nakrmíme

Řešením je návrat k výživě, postavené na čistých, čerstvých surovinách, které zaručí zdraví i pohodu našich mazlíčků. Z historie firmy vznikla filozofie.

Zakladatel firmy Josef Chejn patří již po několik desetiletí k nejúspěšnějším chovatelům svatobernardských psů nejen v České republice. Během své chovatelské kariéry získal množství nejvyšších národních i mezinárodních ocenění.

Jedním z klíčových důvodů jeho úspěchů s tímto obřím plemenem, mimořádně náročným na výživu, bylo kvalitní krmení.
V dobách začátků chovu nebyla u nás dostupná průmyslově vyráběná, takzvaně komplexní a vyvážená krmiva, na trhu nebyly ani nejrůznější vitamínové a minerální doplňky výživy, které mají v široké škále nabídky k dispozici chovatelé psů (a koček) dnes. Tehdy, stejně jako nyní, ovšem platilo, že základem krmné dávky musí být kvalitní suroviny: u psů – původem masožravých šelem – především živočišná bílkovina, tedy maso.

Zdrojem vitamínů a minerálních látek pak byly stejně jako u volně žijících psovitých šelem vnitřnosti a chrupavčité části, doplněné zeleninou. Tento princip domácí přípravy a složení krmné dávky přenesl J. Chejn i do postupně se rozšiřující výroby krmiv pro psy a později i pro kočky.
Se zaváděním nových, šetrných technologií zpracování vstupních surovin v potravinářské kvalitě, využíval ve spolupráci s odborníky i moderní poznatky o výživě domácích mazlíčků.

Někteří výrobci krmiv stále uplatňují obchodní strategii, aby se krmivo pro psy a kočky líbilo a vonělo jejich majitelům. „Naše krmiva vyrábíme tak, aby obsahovala to nejlepší pro ty, komu jsou opravdu určena: pro psy a kočky,“ říká Josef Chejn.

Základní charakteristikou krmiv se značkou CHEJN tak zůstává, že jsou připravována stejně, jako pro vlastní psy zakladatele firmy.

S láskou ke psům a kočkám

Každý, kdo pracuje ve společnosti CHEJN, majitelé, vedoucí provozů, pracovníci výroby odbytu či expedice, jsou buď chovateli nebo majiteli psů a koček. A ti, kteří je přechodně nemají, tiše závidí (ale přejí) těm šťastnějším. Nejen z tohoto důvodu všichni více než rozumíme svým koncovým zákazníkům i jejich majitelům, a můžeme společně sdílet filozofii firmy.