Apetit Konopí - Semenec 800 g

Kód: 10787
80 Kč 71,43 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)

Krmivo pro exoty, hlodavce.,

Cena za 1 kus (Množství v balení 6ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopné semínko má obzvlášť vysoký obsah esenciálních nenasycených kyselin, jejichž nedostatek může způsobit např.
těžká onemocnění látkové výměny. Dále obsahuje vitamin A, vitamin B1, vitamin B2, niacin, vitamin B6 a vitaminy C, D, E
a z minerálů třeba vápník, hořčík, zinek a železo. Vitaminy skupiny B jsou nezbytné pro správné fungování nervové soustavy
a zlepšují stav všech tkání, což můžeme nejlépe pozorovat na stavu kůže a srsti. Obsažené kyseliny linolová a linolenová pak
působí příznivě při léčbě kožních onemocněních (např. ekzémy, suchá kůže, vyrážky). Konopná semínka posilují imunitní systém,
neboť obsahují lehce stravitelné proteiny, které jsou hlavním zdrojem imunoglobinu. Imunoglobin je přitom hlavní stavební složkou
imunitního systému.

Krmný návod:
Určeno k výrobě krmiv a přímému zkrmování. Vhodné jako pamlsek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej byla založena v roce 1990, začínala původně jako maloobchodní prodejna, během jednoho roku však byla činnost rozšířena o výrobu, která se nadále rozvíjela až do současné podoby bez nutnosti vstupu cizího kapitálu. Chovprodej je typickou rodinou firmou.
Stěžejním programem naší činnosti je výroba v oblasti krmiv pro hlodavce, králíky, exotické ptactvo, akvarijní a bazénové ryby, želvy, psy a kočky, kterou doplňuje maloobchodní prodej na našich dvouch prodejnách.
Pod naší značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.
Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody. Rozvoz výrobků k odběratelům zajišťuje vlastní vozový park. Firma zaměstnává na třicet stálých zaměstnanců.

Firma Jindřich Šíp - Chovprodej vyrábí pod značkou Apetit®. krmiva od roku 1990. Naším hlavním cílem je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je naše výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Naše krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je můžeme nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt". Krmiva dodáváme jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Naše firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" můžeme směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.