Postroj s vodítkem pro králíky ,rychlouzávěry 25-44/1cm 1,25m

Kód: 12480
107 Kč 88,43 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Postrojsvodítkemprokrálíka,rychlouzávěr,25-44>1cm,TRIXIE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nylonovýpostroj svodítkemprokrálíka.Zapínánípomocírychlouzávěrů.Plynulenastavitelnérozměry.Obvod25-44mm,šířkapáskuje10mm,délkavodítka1,25m.Kdostánívbarvě:červená,černá, modrá alila.Postrojdodávámevbarvěpodleaktuálnískladovézásoby.Pokudmátezájem okonkrétníbarvu,uveďtetoprosímvpoznámceobjednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trixie je inovátorem na trhu s produkty pro kočky a psy. Nabízí široké portfolio výrobků od pelíšků, pamlsků Trixie až po nejrůznější hračky, které podporují vztah mezi domácím mazlíčkem a jeho páníčkem.

TRIXIE CZ, je jednou z největších velkoobchodních společností v České republice zaměřenou na prodej a distribuci chovatelských potřeb. Portfolio čítající téměř 9 tisíc položek komplexně pokrývá poptávku krmiv a ucelenou škálu potřeb nejen pro psy a kočky, ale také hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata. Našim majoritním dodavatelem je německá značka TRIXIE, v sortimentu ale neschází ani další renomovaná jména jako ANIMONDA, Genesis Small Animal, KIDDOG, Natural Greatness, Monge, HIPHOP, Flexi, JRS, Avicentra, LOLO a mnoho dalších.