Zubní kartáček 21 cm 20ks ,900g - BW600S

Kód: 34223
Novinka
Značka: BOW WOW
239 Kč 213,39 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)

Skvělá pochoutka pro optimální péči o ústní hygienu. Vybrali jsme ty nejkvalitnější ingredience, abychom zajistili, že vaši čtyřnozí přátelé dostanou to nejlepší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč Dental pamlsky? Zubní problémy mohou ovlivnit celkové zdraví psa. Naše Dental pamlsky jsou navrženy tak, aby podporovaly čistotu zubů, snižovaly tvorbu zubního plaku a přispívaly ke zdraví dásní.

Přírodní ingredience: Sázíme na kvalitu přírodních ingrediencí, které nejenže oslní chuťové buňky vašeho psa, ale také podporují jeho celkové zdraví. 

Zábavný způsob péče: Náš sortiment Dental pamlsků nabízí pestrou škálu chutí a tvarů. 

 

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Doplňkové látky: směs přírodních zchutňujících látek (fenykl, anýz, tymián, kelp) 1,4%, zelený čaj (80 mg/kg), naturální konzervant, barviva.

Dávkování: Podávejte pamlsek jako odměnu a zajistěte, aby měl váš mazlíček přístup k dostatečnému množství pitné vody. Doporučujeme krmení pod dohledem. 

Hmotnost, tvar, objem, barva i vůně jednotlivých šarží výrobku se mohou výrazně lišit.

Logistické údaje:

  • Sáček (obsahuje 20 ks/min. 900g)
    Rozměr: 20,0 x 42,0 x 3,0 (v centimetrech)

    EAN: 8595042656503
  • TRANTSPORTNÍ KARTON (obsahuje 12 sáčků)
    Rozměr: 39,0 x 23,5 x 19,7(v centimetrech)

    EAN: 8595042656510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mira Mar je česká rodinná firma, která byla v roce 1989 založena Janem Folkem jako společnost na výrobu lepených akvárií. V roce 1991 byly aktivity společnosti rozšířeny o  import krmiv a chovatelských pomůcek a velkoobchodní činnost, ve stejném roce také započala výroba antiparazitních obojků, sprejů a šamponů. V roce 1998 byla zahájena výroba pochoutek pro zvířata v zájmových chovech. Od roku 2000 se Mira Mar úzce specializuje pouze na výrobu pochoutek pod vlastní značkou Bow Wow a pod privátními značkami. Vytvořili jsme moderní společnost s příjemným pracovním prostředím, naši zaměstnanci tvoří výjimečný tým, který je hrdý na to, že vyrábí a prodává kvalitní české výrobky. Naším hlavním cílem je spokojenost našich obchodních partnerů a výroba kvalitních, atraktivních a cenově výhodných výrobků.