Plastová udice - myška s péřovým ocasem 50 cm

Kód: 33119
29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)

Všechny kočky rády loví . Těšte se na zábavu se svou kočkou a nabídněte jí poutavou hru. Díky dlouhé plastové tyči budou Vaše ruce ušetřeny škrábanců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená hračka pro kočky. K hraní a zaměstnání kočky

  • plyš (polyester)/plast
  • S touto udicí můžete pro domácího tygra uspořádat takřka autentický lov na myš a tím ho zabavit.

Poznámka: Stejně jako u jiných produktů byste měli při používání této hračky dohlížet na svého domácího mazlíčka. Pravidelně kontrolujte, zda výrobek není poškozen, a pokud hračka byla nebo je poškozena, vyměňte ji, jinak není možné vyloučit zranění zvířete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Trixie je inovátorem na trhu s produkty pro kočky a psy. Nabízí široké portfolio výrobků od pelíšků, pamlsků Trixie až po nejrůznější hračky, které podporují vztah mezi domácím mazlíčkem a jeho páníčkem.

TRIXIE CZ, je jednou z největších velkoobchodních společností v České republice zaměřenou na prodej a distribuci chovatelských potřeb. Portfolio čítající téměř 9 tisíc položek komplexně pokrývá poptávku krmiv a ucelenou škálu potřeb nejen pro psy a kočky, ale také hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata. Našim majoritním dodavatelem je německá značka TRIXIE, v sortimentu ale neschází ani další renomovaná jména jako ANIMONDA, Genesis Small Animal, KIDDOG, Natural Greatness, Monge, HIPHOP, Flexi, JRS, Avicentra, LOLO a mnoho dalších.